pl PL en EN de DE uk UK
  • 2-2.jpg
  • 2-1.jpg
  • 2-3.jpg
  • 2-4.jpg

Dla Ciebie

Nasza firma zapewnia najszybszy dojazd po klienta, średni czas dojazdu na terenie miasta to 5-6 min. Przy kursach za miasto istnieje możliwość negocjacji cen. Naszym atutem jest szybki dojazd po klienta i profesjonalna obsługa.

Powiadomienie SMS

Nasz system komputerowy zawsze wyśle taksówkę na czas, a ty dostaniesz wiadomość SMS, że taksówka została wysłana. Tu znajdziesz link do mapy na której widzisz taksówkę jak jedzie po Ciebie.

Dla firm

Jeśli korzystacie Państwo w firmie z taksówek doskonale zdajecie sobie sprawę jak wygląda sytuacja z księgowaniem rachunków oraz ciągłym wypłacaniem zaliczek na kursy dla pracowników. Wystawiamy faktury VAT.

 

Dla firm

Dbając o rozwój oferowanych przez nas usług występujemy z ofertą skierowaną do firm. Jeśli korzystacie Państwo w firmie z taksówek doskonale zdajecie sobie sprawę jak wygląda sytuacja z księgowaniem rachunków oraz ciągłym wypłacaniem zaliczek na kursy dla pracowników. Proponujemy Państwu udogodnienie jakim jest bezgotówkowe rozliczanie kursów. Zapraszamy do przejazdu naszymi taksówkami, a raz w miesiącu wystawiana jest faktura i regulowana płatność za wykonane kursy z dogodnym terminem płatności.

Kursy można realizować na zasadzie podania hasła, lub vouchera przez pracownika .

Wszelkie informacje na ten temat uzyskacie Państwo dzwoniąc na numer: 887 224 226

Zlecenia mogą być zamawiane na bieżąco oraz na inny termin. Nasz zaawansowany komputerowy system obsługi centrali pozwala przyjąć zlecenie terminowe nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem, oraz monitoruje wszystkie zlecenia .

Aktualnie oferujemy nową metodę zamawiania taksówek przez pracowników firm. Aplikacja firmowa, która umożliwia zamówienie taksówki z firmy, przydzieleniu elektronicznej karty klienta firmowego .

Aplikacja firmowa umożliwia :

  • rabaty dla firmy

  • sprawdzenie trasy przejazdu pracownika

  • bezgotówkowe przejazdy

  • generowanie faktur po okresie rozliczeniowym .

Jesteś zainteresowany zadzwoń tel. 887 224 226

Mini TAXI Kościan dla seniorów

My nie jeździmy naokoło ...

Zawsze uprzejmi

Wsiądź i jedź za 10 zł do znajomych, do rodziny. Jedziesz dalej, sprawdź nasze ceny.

Do szpitala

Naszą taksówką dojedziesz do szpitala za 10 zł. Możesz liczyć na pomoc kierowcy.

Do Urzędu

Jedziesz załatwić sprawę do Urzędu Miasta, jedziesz za 10 zł