pl PL en EN de DE uk UK
  • 2-3.jpg
  • 2-1.jpg
  • 2-2.jpg
  • 2-4.jpg

Dla Ciebie

Nasza firma zapewnia najszybszy dojazd po klienta, średni czas dojazdu na terenie miasta to 5-6 min. Przy kursach za miasto istnieje możliwość negocjacji cen. Naszym atutem jest szybki dojazd po klienta i profesjonalna obsługa.

Powiadomienie SMS

Nasz system komputerowy zawsze wyśle taksówkę na czas, a ty dostaniesz wiadomość SMS, że taksówka została wysłana. Tu znajdziesz link do mapy na której widzisz taksówkę jak jedzie po Ciebie.

Dla firm

Jeśli korzystacie Państwo w firmie z taksówek doskonale zdajecie sobie sprawę jak wygląda sytuacja z księgowaniem rachunków oraz ciągłym wypłacaniem zaliczek na kursy dla pracowników. Wystawiamy faktury VAT.

Oferta

Nasza firma zapewnia najszybszy dojazd po klienta, średni czas dojazdu na terenie miasta to 5-6 min. Przy kursach za miasto istnieje możliwość negocjacji cen. Naszym atutem jest wysoki poziom usług, szybki dojazd po klienta i profesjonalna obsługa.

Centrala, której prowadzenie powierzyliśmy wykwalifikowanym telefonistkom są pierwsze w kontaktach z klientem. Do pomocy mają zaawansowany system komputerowy, a także cyfrowe łącze telefoniczne, co bardzo przyśpiesza przyjmowanie i wydawanie zleceń. Nasi kierowcy zawsze powiozą Cię najkrótszą drogą, ale też są otwarci na sugestie klienta, możesz sam wybrać trasę przejazdu .

Możesz powierzyć nam ważną dla Ciebie osobę, którą odbierzemy ze wskazanego adresu i dowieziemy pod podany adres, dzięki temu, że nasze taksówki są pod stałym nadzorem satelity GPS zawsze wiesz gdzie znajdują się zanim przyjedzie pod adres i  w czasie kursu.

Mini TAXI Kościan dla seniorów

My nie jeździmy naokoło ...

Zawsze uprzejmi

Wsiądź i jedź za 10 zł do znajomych, do rodziny. Jedziesz dalej, sprawdź nasze ceny.

Do szpitala

Naszą taksówką dojedziesz do szpitala za 10 zł. Możesz liczyć na pomoc kierowcy.

Do Urzędu

Jedziesz załatwić sprawę do Urzędu Miasta, jedziesz za 10 zł